Dragon City hack jest kolejnym przedsięwzięciem, które ucieszyło nie tylko naszą załogę ale wszystkich beta testerów. Bardzo oblegana gra Dragon City potrzebuje takiej aplikacji jaką stworzyliśmy. Bardzo duża część graczy się do nas zgłaszało, abyśmy zrobili generator do tej aplikacji. Tak tez powstało nasze dzieło w które włożyliśmy bardzo dużo serca aby ułatwić wam grę. Zapewne nie chce Ci się czytać naszych wypocin i przyszedłeś tutaj po to aby zabrać co swoje. My ci to zapewniamy, wystarczy że przejdziesz do generatora i go wykorzystasz a na Twoim koncie pojawią się ogromne pokłady gemów i złota. Przejdź do niego poprzez czerwony przycisk widoczny poniżej.

Hack do Dragon City

Więcej o hack do Dragon City

Jeśli chodzi o nowo stworzony Dragon City hack 2018 to jest on stworzony do generowania gemów i złota. Dragon City stoi na dobrze obwarowanych serwerach. Jednak udało się wpuścić tam nasz kod. Generator online, którego będziesz używał lub już użyłeś do dodania waluty do swojego konta jest podpięty pod niego. Wystarczy że wpiszesz swój e-mail, którym posługujesz się w tej grze. Wybierzesz ilość surowców, na które masz ochotę. Nie ma znaczenia czy wybierzesz 100 tysięcy czy wyższa pulę, i tak jesteś zabezpieczony.

Jeśli chodzi o Twoje bezpieczeństwo dbamy o nie i aktualizujemy cały czas nasz tunel o inne IP. Działa to na zasadzie TOR. Jest to nie do wykrycia poprzez czuwających nad tym programistów zatrudnionych przez twórców gry. Dodaj już teraz surowce i pokaż swoim znajomym z gry jaki jesteś teraz potężny. Niech również zapragną takiego bogactwa jakie Ty posiądziesz.

Zalety Dragon City hack 2018

♦ Twoje IP jest anonimowe, co wiąże się z tym że możliwość wykrycia jest równa 0.

♦ Generator jest bezpieczny i nie trzeba go pobierać (użyjesz go przez przeglądarkę)

♦ Codzienne aktualizacje sprawiają że aplikacja będzie dostępna i będzie działająca zawsze.


Dowód działania generatora

Dragon City hack 2018


Instrukcja użycia apki do Dragon City

  1. Przechodzimy pod adres Dragon City hack online
  2. Wpisujemy swój adres e-mail lub nazwę użytkownika Dragon City oraz wybieramy urządzenie na którym aktualnie jesteśmy.
  3. Wybieramy ilość Gemów i złota nas interesuje oraz włączamy opcję anti-ban (jest to Twoja ochrona).
  4. Czekamy na ukończony proces generowania konsoli.
  5. Cieszymy się dodanymi gemami i złotem i wydajemy je na głupoty i bardziej potrzebne rzeczy 🙂

Informacje o grze Dragon City

Chcesz wychować swojego potomka? Tutaj będziesz mógł to zrobić bo jest to świetnie zbudowany symulator społecznościowy. Jednak Twoim potomkiem będzie nie mały człowiek a potężna istota o której pewnie słyszałeś z legend i bajek. Będzie to bestia z rozgałęzionymi skrzydłami, na samym początku małymi a potem ogromnymi jak wielki dom. Tak będzie to smok, z czasem będziesz mógł krzyżować różne gatunki tych legendarnych istot, jednak to z biegiem czasu i nabyciem przez Ciebie potrzebnego doświadczenia. Co najlepsze jest gra toczy się w podwieszonych wyspach, które znajdują się w niebie.

Dużym minusem tej gry jest to że gemy bardzo dużo kosztują ale tym się nie musisz przejmować bo dodasz je sobie dzięki naszemu Dragon City hack online, który pozwoli na to abyś posiadł ich ogromne ilości. Dodatkowo w bardzo krótkim czasie bo użycie tego generatora to kwestia mniej niż 5 minut. Po tak krótkim czasie wchodząc w grę Twoje usta automatycznie podnoszą się ku górze i na twarzy panuje uśmiech.

Każda z dostępnych wysp cechuje się tym że są na niej inne warunki klimatyczne. My musimy wybrać tą odpowiednią, która będzie sprzyjała rozwojowi naszemu potwora. Zwierze które będziemy mieć jest jedną z najbardziej znanych postaci w klimatach fantasy. Zapewne sam słyszałeś nie raz o smokach czy to oglądając jakiś film czy czytając dobrą książke. Naszym kolejnym celem jest zdobywanie gotówki, której będziemy mieli pod dostatkiem używając Dragon City hack.

Gdy już będziemy mieć więcej smoków i będą one już dorosłe to możemy stawiać je do walki. Każda rasa ma inne umiejętności bojowe, które przydadzą nam się w bezpośrednim starciu ze smokami przeciwnika. Walki są prowadzone na swojego rodzaju arenie, która bardzo przypomina stadion. Oprócz trybu w którym będziemy zacięcie prowadzić nasze boje jest też łagodniejsza wersja. Mamy możliwość odwiedzania naszych przyjaciół i sprawdzaniu ich jak sprawują mu się jego zwierzątka.

Z czasem gra wymaga wykonywania płatności ponieważ długi okres oczekiwania przygnębia każdego gracza. Aby dostać przedmioty jednak możemy albo użyć generatora z tej strony i je zakupić za dodane złoto, albo skorzystać z drugiego sposobu. Mamy dobrych znajomych więc możemy się z nimi dogadać o nie. Jednak to też nie będzie takie łatwe. Wiadomo że będziemy musieli się im odwdzięczyć.

Gra Dragon CIty jest bardzo rozbudowana i trzeba przyznać że grafika i sposób wykonania chociażby smoków jest konkretny. Do tego dochodzi szeroka gama zwierząt i bardzo trudno nam będzie mieć wszystkie a na pewno zajmie nam to mnóstwo czasu. Gatunki tych pięknych ale groźnych istot można liczyć w setkach a pamiętajcie że jeszcze jest czas pomiędzy skrzyżowaniem smoków a potem wykluciem z jaj.

Kładąc inwestycje swoich środków w magiczne budynki zaczynamy łapać dużą przewagę nad przeciwnikami, którzy tego nie robią. Stajemy się wtedy coraz bardziej potężnym władcą smoków aż w końcu stajemy się nie do pokonania dla zwykłych śmiertelników. Wystarczy dobra taktyka i mało kto będzie mógł się z nami porównywać i to na każdej płaszczyźnie. Nie tylko bojowo ale też gospodarczo wyprzedzimy oponentów dzięki rozbudowywaniu swojego smoczego imperium.