Subway Surfers hack na monety i klucze właśnie opublikowany. Od teraz dostęp mają do niego nie tylko nasi beta testerzy, którzy współpracują z nami żeby aplikację były dopracowane. Generator jest publiczny, co oznacza że Subway Surfers hack jest dostępny dla każdego gracza, który trafi na tą stronę. Beż jakichkolwiek ograniczeń.  Jeśli już teraz chcesz zasilić swoje konta ogromną ilością kluczy oraz monet, tak aby zazdrościli Ci znajomi przejdź do generatora poprzez ten przycisk.

hack do subway surfers

Opis hack do Subway Surfers

Zabezpieczenia Subway Surfers trzeba uznać za bardzo duże i nawet nasz pentester łapał się za głowę patrząc na kod. Jednak jeśli się już na coś uweźmiemy to dążymy do jak najlepszego wykonania roboty. Po 6 dniach pracy, wspólnych spotkań w naszym stałym miejscu i pomysłów jak zaimplementować kod w końcu się udało. Co to oznacza dla Ciebie? Hack do Subway Surfers został stworzony a raczej jego szkielet. Jak zwykle najtrudniejsze zadanie stoi przed pentesterem. Michał jest naprawdę upartym człowiekiem i nie ma opcji że jak postawi cel to go nie osiągnie. Kiedy już został wprowadzony, generatora czekały modyfikację techniczne i dostosowanie pod użytkowników.

Postawiliśmy nasz Subway Surfers hack na serwerze i tak oto jest on dostępny już dla każdego. Tak jak generatory do innych gier nie sprawia on żadnych problemów. Jest na bieżąco aktualizowany co jest równoznaczne z tym że jest i będzie działający. W generatorze tak jak i w tym wpisie dodaliśmy dla Was możliwość obejrzenia video, które przedstawia krok po kroku użycie Subway Surfers generator online, wraz z dowodem jego działania. Dla tych osób, którzy nie chcą tracić czasu umieściliśmy zdjęcie jako dowód.

Twoje konto w Subwayu jest całkowicie bezpieczne i dzięki możliwościom, które otrzymasz od nas możesz piąć się wysoko w rankingu gry i zadziwiać znajomych oraz osoby nowo poznane w grze. Poniżej masz przycisk, który przeniesie się prosto do bogactwa, o którym marzy każdy gracz Subway Surfers.

Zalety Subway Surfers hack 2018

♦ Codzienne aktualizacje sprawiają że aplikacja będzie dostępna i będzie działająca zawsze.

♦ Twoje IP jest anonimowe, co wiąże się z tym że możliwość wykrycia jest równa 0.

♦ Generator jest bezpieczny i nie trzeba go pobierać (użyjesz go przez przeglądarkę)


Dowód działania generatora

Subway Surfers hack 2018


Instrukcja użycia apki do Subway Surfers

  1. Przechodzimy pod adres Subway Surfers hack online
  2. Wpisujemy swój adres e-mail lub nazwę użytkownika Subway Surfers oraz wybieramy urządzenie na którym aktualnie jesteśmy.
  3. Wybieramy ilość kluczy i monet,która nas interesuje oraz włączamy opcję anti-ban (jest to Twoja ochrona).
  4. Czekamy na ukończony proces generowania konsoli.
  5. Cieszymy się dodanymi gemami i złotem i wydajemy je na głupoty i bardziej potrzebne rzeczy 🙂

Opis gry

Wcielasz się w niegrzecznego chłopca, który swoimi farbami w postaci sprayu pomalował pociągi. Niestety zauważył to duży i groźny strażnik i tutaj zaczyna się rozgrywka. Gra jest typu runner czyli jesteś cały czas w biegu i musisz być na niej skupiony, aby strażnik Cie nie złapał i nie pobił lub jeszcze gorzej zadzwonił do odpowiednich służb. Grając w tą grę miałem ciarki i przez to skupienie panujące nad sytuacją naprawdę wcieliłem się w postać tego chłopca.

Dużym mankamentem przeszkadzającym graczom są mikropłatnośći, jednak tutaj nie musimy się martwić. Subway Surfers hack na klucze i monety dostarczy nam wszystkiego czego potrzebujemy. Wystarczy ogromna ilość kluczy żeby zajść bardzo daleko. Wraz z długim biegiem naszego małoletniego bohatera szybkość i napięcie wzrasta a wtedy jest łatwiej o potknięcie. Gdy już skusimy podczas biegu to mamy możliwość podniesienia się i biegnięcia dalej. Możemy to zrobić za pomocą kluczy, które dodamy sobie za pomocą naszego generatora.

Wielki strażnik czeka na nasze potknięcie a my lecimy po swoje. Przy tym zbierany pieniądze, które wydamy na ulepszenia. Na swojej drodze spotykamy różnego rodzaju ekwipunek, który pomoże nam w zbieraniu znacznej ilości monet na przykład magnes. Już nie musisz przeskakiwać na lewy lub prawy tor tylko biegnąc środkiem zbieramy wszystko oprócz ekwipunku i kluczy. Zebrane siedmiomilowe buty pomogą nam w wykonaniu ogromnych skoków i zdobycia czasu na naszą korzyść. A plecak odrzutowy ma takie same zadanie jak buty, jednak do tego będziemy lecieć w chmurze pieniędzy i jeśli dobrze będziemy sterować po jednym locie może uzbierać nam się całkiem fajna sumka.

Musimy uważać na czyhające na nas pułapki typu balustrady, pociągi lub mosty ,które ściągną nas z dachu pociągu. Wraz z naszą wytrwałością nasz poziom doświadczenia będzie rósł i coraz szybciej będziemy wykonywać dany ruch. Uchroni nas to prze niepotrzebnymi skuszeniami na planszy. Ciekawą opcją stworzoną przez stwórców jest unikalny świat gry. Jeśli nadchodzą święta, twórcy wypuszczają planszę kojarzącą się z obecnym okresem czasu. Co jeszcze bardziej wpływa na to że Subway Surfers staje się naszą codziennością i użytkowanie go sprawia nam ogromną przyjemność.

Oprócz uciekania przed goniącym nas strażnikiem będziemy mogli wykonywać misję. Dzielą się one na te codzienne i te weekendowe. Jeśli mowa o misjach codziennych to główną będzie zebranie literek podczas biegu i ułożenie je w słowo dnia, które jest wymyślone przez autorów gry. Misje weekendowe będą wymagały od nas zebrania danego przedmiotu. Za wykonywanie misji zostaniemy sowicie wynagrodzeni przykładowo ważnymi dla nas kluczami.

Nie jesteśmy skazani tylko na poruszanie się na boki, istnieje możliwość skakania oraz turlania się. To dodaje rozgrywce kolejnego smaku i większej adrenaliny oraz wymaga skupienia. Przy większym tempie już nasze półkule mózgowe zaczynają wariować jednak wytrwali dojdą po to, co sobie postanowili.

Ja jako tester tej gry mogę się wypowiedzieć o niej pozytywnie. Gra pod kątem graficznym jak i dźwiękowym spełnia moje wymagania i i bardzo fajnie to wszystko się komponuje. jestem zadowolony z sposobu sterowania, płynności i wymogu bycia czujnym.